Xtreme Napalm Pre-Contest Blueberry 224g - FA

00480

Nowe

Xtreme Napalm Pre-Contest to niezwykle silny suplement przedtreningowy. Został przygotowany z myślą o skutecznym przygotowaniu do intensywnego ciężkiego i wytrzymałościowego treningu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny

Powiadom

40,00 zł

Dodaj do schowka


Data sheet

______________________ _

Więcej informacji

Xtreme Napalm Pre-Contest to niezwykle silny suplement przedtreningowy. Został przygotowany z myślą o skutecznym przygotowaniu do intensywnego ciężkiego i wytrzymałościowego treningu. 

Xtreme Napalm Pre-Contest zaczyna działać w kilka minut po spożyciu pierwszej porcji, daje uczucie silnego pobudzenia tkanek w całym organizmie. Arginina i beta alanina zawarte w Xtreme NO-Volumizing Complex wspomagają uwalnianie tlenku azotu (NO) z tkanki nabłonkowej co z kolei poprawia transport składników odżywczych i tlenu naczyniami krwionośnymi pracujących mięśni i daje uczucie nieustannego pompowania podczas całej sesji treningowej.

Dodatkowo, Xtreme NO-Volumizing Complex wraz z Xtreme Power & Focus Complex zapewniają pojemnosć buforową tkanki mięśniowej I ograniczają akumulację kwasu mlekowego.Xtreme Napalm Pre-Contest pozwoli Ci na długie intensywne treningi  bez uczucia zmęczenia I bólu mięsni. Składniki aktywne wchodzące w skład Xtreme Power & Focus Complex zwiększają koncentrację i dodają energii co ma ogromne znaczenie dla ciężko trenujących osób zarówno na siłowni, boisku czy korcie. Xtreme Power & Focus Complex pozwala Ci zachować skupienie i koncentrację więc możesz przekraczać własne fizjologiczne bariery, pozwoli Ci wycisnąć z siebie więcej, zrobić więcej powtórzeń i trenować dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Każda porcja Xtreme Napalm Pre-Contest zapewnia organizmowi optymalne ilości najsilniejszych przeciwutleniaczy redukujących wolne rodniki, a Electrolite & Delivery Complex odpowiada za właściwe nawodnienie organizmu podczas intensywnego treningu. Oznacza to, że dzięki Xtreme Napalm Pre-Contest organizm jest prawidłowo nawodniony i może wytrzymać więcej przez dłuższy okres czasu.

Xtreme Napalm Pre-Contest nie zawiera węglowodanów i może być spożywany przez wszystkie osoby z ograniczonym zapotrzebowaniem na węglowodany w diecie. To idealny wybór dla każdego kto chce zbudować beztłuszczową masę mięśniową w miedzy treningowych okresach.

Xtreme Napalm Pre-Contest:

  • Podnosi poziom energii
  • Wspomaga koncentrację
  • Usprawnia transport składników odżywczych i tlenu
  • Usprawnia właściwości buforujące
  • Ogranicza nagromadzanie się kwasu mlekowego
  • Usuwa wolne rodniki z pracujących mięśni
  • Zapewnia właściwe nawodnienie
  • Bez dodatku cukru
  • Dwa produkty o zróżnicowanym składzie: z i bez węglowodanów
  • Potężny stymulator treningowy Zalecany sposób spożycia: Rozpuścić 1 miarkę proszku (~5,7 g) w 100-150 ml wody lub soku i spożywać na 30 minut przed treningiem. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.Opinie

Dodaj swoją opinię

Xtreme Napalm Pre-Contest Blueberry 224g - FA

Xtreme Napalm Pre-Contest Blueberry 224g - FA

Xtreme Napalm Pre-Contest to niezwykle silny suplement przedtreningowy. Został przygotowany z myślą o skutecznym przygotowaniu do intensywnego ciężkiego i wytrzymałościowego treningu.

Dodaj swoją opinię

30 innych produktów w tej kategorii: