Creatine HCL Lychee 300g - FA

00408

Nowe


Creatine HCL Fitness Authority to preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce wzbogacony w taurynę i witaminę B6.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny

Powiadom

55,00 zł

Dodaj do schowka


Więcej informacjiCreatine HCL Fitness Authority to preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce wzbogacony w taurynę i witaminę B6. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna HCL to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki tym właściwościom w normalnych warunkach w organizmie jest lepiej przyswajalna w porównaniu do monohydratu kreatyny1, w związku z czym większa jej ilość jest magazynowana w mięśniach.

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt takiej suplementacji jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Tauryna to niebiałkowy aminokwas siarkowy, powstający z metioniny i cysteiny. Powszechnie występuje w organizmie, w szczególności w mięśniach szkieletowych, sercu, mózgu oraz siatkówce. Tauryna uczestniczy w wielu procesach w organizmie, min. ma działanie antyoksydacyjne, reguluje stężenie wapnia w komórkach, jest neuroprzekaźnikiem i neuromodulatorem. Endogenne wytwarzanie tego aminokwasu nie zaspakaja w pełni potrzeb organizmu człowieka i jego ilość musi być dostarczana z zewnątrz.2

Witamina B6 to witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie:

Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetyczneg

Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu

Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek

Pzyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

 

Zalecane spożycie:
 Rozpuścić 1 miarkę proszku (5 g) w 250-300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 porcje dziennie.

Opinie

Dodaj swoją opinię

Creatine HCL Lychee 300g - FA

Creatine HCL Lychee 300g - FA


Creatine HCL Fitness Authority to preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce wzbogacony w taurynę i witaminę B6.

Dodaj swoją opinię

11 innych produktów w tej kategorii: